Play europe (1)

Prečo Play Europe?

Prečo si buduješ YouTube kanál, biznis, značku či osobnú webstránku? Pravdepodobne bude v odpovedi viac položiek, ak je však jednou z nich “lebo chcem tvoriť zisk v online priestore”,  potom je Play Europe ten správny partner.

 

Máme na mysli fakt, že alfou a omegou ekonomickej činnosti je tvorba zisku. Dnes dokáže online marketing, copywriting, link building či webstránky robiť “každý”. Problémom procesu menom “to zvládne každý” je, že drvivou väčšinou sú sledované ciele bez komplexného pohľadu, na ktorých konci s najväčšou pravdepodobnosťou nebude zisk.

 

Nehovoriac o tom, že mnohé činnosti online marketingu nie sú len zverejnením jednoduchého Facebook inzerátu, ale vyžadujú veľkú dávku technických znalostí, skúseností a expertízy. Chybami v týchto procesoch je pritom veľmi jednoduché nenávratne pochovať svoj biznis. Prečo teda Play Europe?

 

  • Nech si od nás objednáte ktorúkoľvek službu, našim konečným cieľom je zarobiť Vám peniaze. Toto nastavenie úplne definuje smer, ktorým sa uberáme
  • V každom balíku máte štartovaciu on a off page SEO analýzu zdarma
  • Vieme odhaliť toxické weby a PBN
  • Sústreďujeme sa na dôležité parametre webu
  • Ušetríte veľa peňazí a ešte viac času

 

Všetky činnosti, ktoré poskytujeme je možné riešiť prostredníctvom interných zdrojov. Mnoho spoločností má marketingové oddelenie, ak však primárnym biznis plánom nie je predaj marketingových služieb, nie je ekonomicky výhodné v tomto oddelení držať všetky potrebné profesie. Ako príklad môžem uviesť web dizajnér, web developer, copywriter, influencer… Áno robíme aj weby a venujeme sa influencer marketingu (interná tvorba aj externé spolupráce).

 

Hľadáte ďalšie dôvody?

 

Dáme Vám ten nejsilnejší – expertízu v segmentoch, kde väčšina našej konkurencie zlyhala. Máme veľa skúseností a prerazili sme napríklad v silne konkurenčnom trhu iGamingu, ale tiež Forex či financie.  Našim klientom sme priviedli viac ako 14 tisíc nových zákazníkov a zarobili milióny a vieme že to dokážeme aj pre Váš biznis – nech pôsobíte v ktoromkoľvek segmente. Vieme čo je SEO a ako vďaka nemu zvyšovať príjmy.

Mohlo by vás zaujímať

Dohodnite si konzultáciu