Play europe (1)

PPC

PPC kampane sú o výkonnosti a zisku. Našim cieľom je maximalizovať Tvoje ROI a vďaka výsledkom premeniť našu spoluprácu na dlhodobé partnerstvo.

Čo obsahuje PPC?

Aktívne komunikujeme so samotným Googlom

Ako hrdí Google partner, Vaše kampane pritom aktívne konzultujeme so zamestancami spoločnosti Google. Ak nie si PPC (Pay-Per-Click) expert, ľahko sa staneš obeťou amatérskej PPC agentúry, ktorá jediné čo dodá bude prázdna návštevnosť a teda minuté financie (čiže strata). Pod naše krídla sme už vzali veľa klientov a drvivej väčšine sme dokázali pomôcť k zisku a skvelej návratnosti investície (ROI). Prečo píšeme “drvivej väčšine” a nie všetkým? Pretože v niektorých segmentoch sa PPC neoplatí a ak tam patrí Tvoj biznis, dozvieš sa to skôr ako utratíš čo i len euro.

ROI - Naša Mantra

ROI - Naša Mantra

Náš hlavný cieľ je zabezpečiť, aby každé euro, ktoré investujete do PPC reklamy, priniesol maximálny návrat investície. Naši skúsení PPC experti pracujú neustále na optimalizácii vašich kampaní, aby sme dosiahli vysokú konverziu a nízke náklady na akvizíciu zákazníkov. Výsledkom je vynikajúci ROI, ktorý prekračuje vaše očakávania.

Markantné zvýšenie Tvojich ziskov

3

Náš tím pracuje tvrdo na tom, aby Tvoje kampane dosiahli maximálny potenciál. Nie sme spokojní s výsledkami, kým nevidíme zvýšenie Tvojich ziskov. S našou expertízou v PPC reklame vieme identifikovať kľúčové príležitosti, ktoré Tvoja firma môže využiť na rast a úspech. Nezáleží na tom, či si malý podnik alebo veľká spoločnosť, naša stratégia bude prispôsobená konkrétnym potrebám. 

3

Praktické rady pre Váš biznis

Máte záujem ovládnuť Váš segment?

Dohodnite si konzultáciu