Play Europe Marketing Agency

Tvorba Webstránok

Viac ako 90% webov generuje stratu, tie od nás budú generovať zisk… 

Mať kvalitný web je len začiatok

... takto budeme pristupovať k Vášmu webu

Q: Z akého dôvodu je táto kategória nazvaná tvorba webstránok a nie napríklad tvorba webovweb developmenttvorba webstránok na mieru alebo čokoľvek zo stoviek možných kombinácií?

 

A: Pretože slovné spojenie “tvorba webstránok” má zhruba 1 000 mesačných hľadaní cez Google, zatiaľ čo “tvorba webov” len 100 a “tvorba webstránok na mieru” menej ako 10.

 

Q: Prečo je to dôležité?

 

A: Ak by sme túto podstránku optimalizovali na “tvorba webstránok na mieru“, náš záber by bol len 10 potenciálnych zákazníkov – teda 100 násobne menej ako tomu je teraz. Menej návštevníkov = nižší obrat (a v tomto prípade zhruba 100 násobne menej)

ako mat ziskovy eshop
ako zarobit na webe

... weby tvoríme od 2008

Q: Ako teda má tvorba webstránok vyzerať?

 

A: SEO analýza kľúčových slov je ešte dôležitejšia ako kvalitný web a z našich skúseností ak si necháte vytvoriť webstránku, inde ako v Play Europe, dostanete presne tieto izolované riešenia. SEO analýza segmentu je u nás v cene webu.

 

Q: Je tu ešte niečo iné dôležité čo nie je očividné?

 

A: Všimnite si príbeh, ktorým sme začali písať o tom, že vyrábame moderné a rýchle webstránky. Ak ste došli v čítaní až sem, je to pravdepodobne preto, že ste sa pri ňom neunudili k smrti. Text je písaný pre Vás a nie o nás a to je to čo rozhoduje o tom či zákazník u vás nakúpi alebo nie. Ak Vás zákazník vďaka SEO analýze a optimalizácií nájde, ešte stále mu ho musíte produkt predať – a to je častokrát veda.

... všetko o úspechu

Q: Takže tvorba webovSEO analýza a copywriting sú 3 dôležité elementy úspechu online biznisu?

 

A: Je tu ešte link building, čo je často nazývané off site SEO optimalizácia. Kvalitný a rýchly web spolu s on page SEO optimalizáciou sú dôležité ale bez prítomnosti Vášho webu na iných stránkach budete odkázaní len na platené reklamy. SEO (on a off page) je 90% úspechu.

Napíšte nám alebo nám rovno zavolajte

našim klientom sme zarobili milióny €

Máte záujem ovládnuť Váš segment?

Praktické rady pre váš web

Kontaktujte nás