Play europe (1)

tvorba webstránok

Viac ako 90% webov generuje stratu, tie od nás budú generovať zisk…

FAQ

Naša agentúra má dostatok zdrojov na to aby dokázala Váš web do dvoch týždňov vyrobiť a dodať. Samozrejme že podmienkou je aby to bol web, ktorý beží na najlepšom redakčnom systéme WordPress, resp. eshop ktorý beží na najlepšom ecommerce systéme Shopify. Vieme samozrejme dodať aj náročnejšie riešenia, k týmto sa však pristupuje cez projektové riadenie. Tieto vytvárame na mieru v .Net 

Jednoduchý firemný web či eshop začínajú už na 399€ + DPH.

Úzka spolupráca pri vytváraní Vášho webu je želaná. Kreativitu a návrhy preberáme na svoje plecia, vždy sa však v čiastkových krokoch pýtame na feedback

Z našich skúseností dostane zákazník u väčšiny agentúr len web. Nikoho nezaujíma, že tento web je už na začiatku odsúdený na neúspech. U nás máte v cene webu:

  • SEO optimalizáciu v hodnote 199€ 
  • Logo, Dizajn & Brand identity v hodnote 99€ 
  • Základné off page SEO (link building) v hodnote 89€ 
  • Marketingový mix v hodnote 99€ 
  • 3 mesiace support zadarmo v hodnote 99€

Počas našej existencie od roku 2008 sa nám ešte nestalo, že by zákazník odchádzal nespokojný. Do projektov v ktorých nie sme doma sa nepúšťame a to je dôvod prečo neočakávame problémy ani u Vás. Ak však predsa niečo, urobíme všetko preto aby z toho bola win win situácia.

Spravíme vám atraktívny web, ktorý bude zarábať

Mať kvalitný web či e-shop je len začiatok... takto budeme pristupovať k tomu Vášmu

Q: Z akého dôvodu je táto kategória nazvaná tvorba webstránok a nie napríklad tvorba webovweb developmenttvorba webstránok na mieru alebo čokoľvek zo stoviek možných kombinácií?

A: Pretože slovné spojenie “tvorba webstránok” má zhruba 1 000 mesačných hľadaní cez Google, zatiaľ čo “tvorba webov” len 100 a “tvorba webstránok na mieru” menej ako 10.

 

Q: Prečo je to dôležité?

A: Ak by sme túto podstránku optimalizovali na “tvorba webstránok na mieru“, náš záber by bol len 10 potenciálnych zákazníkov – teda 100 násobne menej ako tomu je teraz. Menej návštevníkov = nižší obrat (a v tomto prípade zhruba 100 násobne menej)

... weby tvoríme od 2008

Q: Ako teda má tvorba webstránok vyzerať?

A: SEO analýza kľúčových slov je ešte dôležitejšia ako kvalitný web a z našich skúseností ak si necháte vytvoriť webstránku, inde ako v Play Europe, dostanete presne tieto izolované riešenia. SEO analýza segmentu je u nás v cene webu.

 

Q: Je tu ešte niečo iné dôležité čo nie je očividné?

A: Všimnite si príbeh, ktorým sme začali písať o tom, že vyrábame moderné a rýchle webstránky. Ak ste došli v čítaní až sem, je to pravdepodobne preto, že ste sa pri ňom neunudili k smrti. Text je písaný pre Vás a nie o nás a to je to čo rozhoduje o tom či zákazník u vás nakúpi alebo nie. Ak Vás zákazník vďaka SEO analýze a optimalizácií nájde, ešte stále mu musíte produkt predať – a to je častokrát veda.

... všetko o úspechu

Q: Takže tvorba webovSEO analýza a copywriting sú 3 dôležité elementy úspechu online biznisu?

A: Je tu ešte link building, čo je často nazývané off site SEO optimalizácia. Kvalitný a rýchly web spolu s on page SEO optimalizáciou sú dôležité ale bez prítomnosti Vášho webu na iných stránkach budete odkázaní len na platené reklamy. SEO (on a off page) je 90% úspechu.

Napíšte nám alebo nám rovno zavolajte

Dohodnite si konzultáciu