Play europe (1)

Počítačový kurz WordPress II: Vizuálna kompozícia

Dĺžka kurzu

2 hodiny

Cena kurzu

329€

Priemerná spokojnosť

97.89 %

Typ kurzu

Online sedenie

Chceli by ste vytvoriť web stránky, ktoré nebudú len funkčné, ale aj vizuálne pútavé? S kurzom WordPress II sa naučíte, ako vytvoriť moderné a esteticky príťažlivé stránky bez potreby programovania. Využijeme na to Elementor Builder ktorý umožňuje vizuálne komponovanie obsahu a je známy svojou užívateľskou prívetivosťou a efektívnosťou.

V prípade, že sme pracovali na kurze WordPress I. na Vašom projekte, v pokračovaní kurzu budeme web vylepšovať.

Čo sa naučíte?

  • Základy WPBakery Page Builder (Visual Composer): Prejdeme rozdielmi medzi WPBakery a Visual Composer a naučíme sa, ako tento nástroj efektívne používať.
  • Praktické cvičenia na tvorbu stránok: Vytvoríme spoločne dve stránky a naučíme sa, ako ich dizajnovať s ohľadom na moderné trendy.
  • Práca s multimediálnymi a interaktívnymi prvkami: Získate skúsenosti s vkladaním a nastavovaním riadkov, blokov, obrázkov, slajdov, sekcií, dizajnových nadpisov, ikoniek, záložiek a animácií.

Prečo sa prihlásiť?

  • „Čarovný“ plugin zadarmo: Na kurze získate plugin WPBakery Page Builder na skúšobné a edukačné účely.
  • Nenáročné na technické znalosti: Nepotrebujete vedieť programovať ani ovládať HTML či CSS, všetko potrebné naučíme na kurze.
  • Výsledky, ktoré zaujmú: Vaše stránky nebudú len funkčné, ale aj vizuálne atraktívne. Naučíme vás, ako stránky nielen vytvárať, ale aj ako ich optimalizovať pre mobilné zariadenia.

 

Kurz je určený pre osoby, ktoré už majú základné znalosti o WordPress z predchádzajúceho kurzu a chcú svoje schopnosti posunúť na novú úroveň. Po absolvovaní tohto kurzu budete schopní vytvoriť web stránky, ktoré budú nielen funkcionalne skvele nastavené, ale aj vizuálne pôsobivé a prispôsobené aktuálnym trendom v dizajne.

 

Tento text rozširuje obsah kurzu o praktické informácie a zdôrazňuje, ako kurz napreduje od základných po pokročilé techniky bez potreby programovacích zručností.

FAQ

Elementor Builder je obľúbený plugin pre vizuálny tvorca stránok pre WordPress. Umožňuje vytvárať vizuálne príťažlivé a pútavé webové stránky bez akýchkoľvek znalostí kódovania.

 

V tomto kurze sa naučíte základy nástroja Elementor Builder a naučíte sa, ako ho používať na vytváranie moderných a estetických webových stránok. Naučíte sa tiež pracovať s multimediálnymi a interaktívnymi prvkami a optimalizovať svoje stránky pre mobilné zariadenia.

 

The prerequisite for this course is that you have a basic understanding of WordPress from the WordPress I course. You do not need to know any programming languages or HTML/CSS.

 

Výhody absolvovania tohto kurzu zahŕňajú:

 

Vytvorenie vizuálne atraktívnych webových stránok: Naučíte sa používať Elementor Builder na vytvorenie moderných a vizuálne úžasných webových stránok bez akýchkoľvek znalostí kódovania.

 

Práca s multimédiami a interaktívnymi prvkami: Naučíte sa vkladať a konfigurovať riadky, stĺpce, obrázky, posuvníky, sekcie, dizajnové záhlavia, ikony, karty a animácie.


Optimalizujte svoje webové stránky pre mobilné zariadenia: Naučíte sa, ako dosiahnuť, aby vaše webové stránky vyzerali skvele na všetkých zariadeniach vrátane smartfónov a tabletov.

Tento kurz je určený pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť vytvárať vizuálne atraktívne a pútavé webové stránky pomocou WordPress a Elementor Builder. Nemusíte mať žiadne predchádzajúce skúsenosti s programovaním.

Elementor Builder je plugin ktorý zdarma stiahnete vo WordPresse. Až nato že Elementor Builder zdarma neponúka skoro žiadne funkcie. Elementor Builder Pro (platená verzia Elementoru) stojí 60€ na rok na jeden web, ale s naším kurzom dostanete Elementor Pro doživotnú licenciu na neobmedzení počet webov.

Dohodnite si konzultáciu